Sponsorzy

Wyszukaj

Sponsorzy

All PromoteAll Promote to firma specjalizującą się w dedykowanych kampaniach reklamowych. Przenośne nośniki SilverBoard , kilka tysięcy sprawdzonych miejsc reklamowych na terenie Polski oraz sprawne pozyskiwanie lokalizacji dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta gwarantują precyzyjne dotarcie do zamierzonej grupy docelowej. Nasz zespół tworzy grupa doświadczonych managerów od lat zajmujących się marketingiem i sprzedażą oraz zespół specjalistów z dużą praktyką w pracach akwizycyjnych i montażowych.

Nośniki reklamowe All Promote wyróżniają się przede wszystkim: możliwością ekspozycji w okolicach dyskontów, banków, urzędów gmin, centrów handlowych, targowisk miejskich, szkół i uczelni wyższych, osiedlowych sklepów spożywczych.

Polecamy: www.allpromote.pl.
 
 

SelectSELECT Sport powstała w 1947 roku z inicjatywy Eigil Nielsena, bramkarza duńskiej drużyny narodowej. Nazwa firmy pochodzi od nazwy ekskluzywnej która została specjalnie wybrana do produkcji piłek.

W kolejnych latach, Eigil Nielsen i i SELECT jako pierwsi wprowadzili znaczące ulepszenia na rynku, między innymi bezszwową piłkeę w 1951 roku czy 32 panelową piłke w 1962 roku - rewolucyjną innowację w produkcji piłek na świecie. Na początku 1970 roku Eigil Nielsen i SELECT znowu okazali sieę pionierami, wypuszczając na rynek 32 panelową piłkę ręczną.

W 1951 roku, SELECT, podpisał kontrakt na dostawę piłek dla duńskiej reprezentacji w piłce nożnej, a w 1957 roku SELECT został mianowany oficjalnym dostawcą duńskiej Handball Federation. Partnerstwa te istnieją do tej pory i są jednymi z najdłuższych w historii sportu.

Od tamtego czasu wiele umów zostało podpisanych z obiema federacjami, klubami oraz zawodnikami. SELECT był ulubioną piłką w silnej włoskiej lidze piłki nożnej w latach 80-tych i 90-tych, a w nowym tysiącleciu SELECT połączył siły z Międzynarodową Federacją Piłki Ręcznej i dzięki temu Mistrzostwa Świata oraz Olimpiada przez następne 8 lat były rozgrywane naszymi najlepszymi piłkami.

W 2012 roku SELECT wylansował pierwszą inteligentną piłkę - SELECT iBall. Akredytacja FIFA jest najlepszym dowodem na to, że SELECT pozostaje w czołówce producentów piłek na Świecie.Polecamy: www.select-sport.com.