I liga

Wyszukaj

I liga grupa I

M  PUNKTY  Pkty
dom
Pkty
wyjazd
Bramki Z R P
1. MOKS Słoneczny Stok Białystok 11 23 14/18 9/15 65-34 7 2 2
2. Constract Lubawa 12 22 10/18 12/18 33-25 6 4 2
3. AZS Uniwersytet Warszawski 12 21 9/18 12/18 48-38 7 0 5
4. Mieszko Gniezno 11 20 13/15 7/18 44-39 6 2 3
5. Persa MOSIR AZS UZ Zielona Góra 12 20 12/18 8/18 49-41 6 2 4
6. Team Lębork 12 20 13/18 7/18 47-36 6 2 4
7. Politechnika Gdańska 12 16 8/18 8/18 48-49 4 4 4
8. KS Futsal Oborniki 12 15 7/18 8/18 42-42 4 3 5
9. Credo Futsal Piła 12 14 9/21 5/15 50-48 3 5 4
10. Elhurt-Elmet Helios Białystok 12 13 8/18 5/18 35-42 3 4 5
11. Unisław Team 12 9 6/18 3/18 34-56 2 3 7
12. Toruńska Akademia Futsalu 12 4 0/15 4/21 29-74 1 1 10

Terminarz

  • 1 24.09 18:00 MOKS Słoneczny Stok Białystok - Mieszko Gniezno 10:2 (4:0)
    24.09 18:00 Constract Lubawa - Unisław Team 3:2 (0:1)
    25.09 16:00 Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski - AZS Uniwersytet Warszawski 1:6 (0:2)
    25.09 16:00 KS Futsal Oborniki - Politechnika Gdańska 3:5 (1:0)
    24.09 17:00 Team Lębork - Elhurt-Elmet Helios Białystok 6:1 (2:1)
    24.09 17:00 Credo Futsal Piła - TAF Toruń 4:4 (2:0)
  • 2 01.10 18:00 Elhurt-Elmet Helios Białystok - KS Futsal Oborniki 2:2 (2:2)
    01.10 19:00 AZS Uniwersytet Warszawski - Team Lębork 3:1 (1:0)
    01.10 19:00 Mieszko Gniezno - Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski 5:2 (3:1)
    01.10 21:00 Politechnika Gdańska - Constract Lubawa 3:3 (1:1)
    02.10 16:00 Credo Futsal Piła - MOKS Słoneczny Stok Białystok 2:3 (0:1)
    12.10 18:00 Unisław Team - TAF Toruń 5:1 (1:1)
  • 3 08.10 18:00 Constract Lubawa - Elhurt-Elmet Helios Białystok 2:0 (1:0)
    08.10 18:00 Unisław Team - Politechnika Gdańska 5:5 (1:3)
    09.10 16:00 KS Futsal Oborniki - AZS Uniwersytet Warszawski 2:5 (1:2)
    09.10 16:00 Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski - Credo Futsal Piła 3:2 (0:1)
    09.10 17:00 Team Lębork - Mieszko Gniezno 3:3 (1:0)
    13.11 14:00 MOKS Słoneczny Stok Białystok - TAF Toruń 11:5 (4:1)
  • 4 15.10 18:00 Elhurt-Elmet Helios Białystok - Unisław Team 5:1 (4:1)
    15.10 19:00 AZS Uniwersytet Warszawski - Constract Lubawa 3:4 (2:3)
    15.10 19:00 Mieszko Gniezno - KS Futsal Oborniki 6:3 (1:2)
    16.10 16:00 TAF Toruń - Politechnika Gdańska 2:8 (1:3)
    16.10 17:00 Credo Futsal Piła - Team Lębork 1:4 (1:3)
    11.12 16:00 MOKS Słoneczny Stok Białystok - Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski 5:3 (1:2)
  • 5 21.10 20:00 Team Lębork - MOKS Słoneczny Stok Białystok 6:5 (1:3)
    22.10 18:00 Constract Lubawa - Mieszko Gniezno 2:3 (1:2)
    22.10 18:00 Unisław Team - AZS Uniwersytet Warszawski 2:4 (1:1)
    22.10 20:30 Politechnika Gdańska - Elhurt-Elmet Helios Białystok 2:2 (1:0)
    23.10 16:00 Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski - TAF Toruń 12:2 (5:1)
    23.10 16:00 KS Futsal Oborniki - Credo Futsal Piła 4:2 (3:0)
  • 6 29.10 19:00 AZS Uniwersytet Warszawski - Politechnika Gdańska 6:2 (2:1)
    29.10 19:00 Mieszko Gniezno - Unisław Team 5:2 (2:1)
    29.10 20:00 MOKS Słoneczny Stok Białystok - KS Futsal Oborniki 5:5 (2:1)
    30.10 14:00 TAF Toruń - Elhurt-Elmet Helios Białystok 2:3 (1:1)
    30.10 15:00 Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski - Team Lębork 4:3 (2:1)
    30.10 17:00 Credo Futsal Piła - Constract Lubawa 3:3 (2:1)
  • 7 04.11 20:30 Team Lębork - TAF Toruń 6:3 (2:0)
    05.11 18:00 Constract Lubawa - MOKS Słoneczny Stok Białystok 2:1 (2:0)
    05.11 18:00 Elhurt-Elmet Helios Białystok - AZS Uniwersytet Warszawski 7:3 (3:1)
    05.11 20:30 Politechnika Gdańska - Mieszko Gniezno 4:3 (2:1)
    06.11 16:00 KS Futsal Oborniki - Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski 4:4 (1:2)
    06.11 17:00 Credo Futsal Piła - Unisław Team 10:5 (6:3)
  • 8 19.11 17:00 TAF Toruń - AZS Uniwersytet Warszawski 1:4 (0:1)
    19.11 18:00 MOKS Słoneczny Stok Białystok - Unisław Team 11:0 (5:0)
    19.11 19:00 Mieszko Gniezno - Elhurt-Elmet Helios Białystok 6:5 (1:1)
    20.11 16:00 Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski - Constract Lubawa 2:6 (0:2)
    20.11 17:00 Team Lębork - KS Futsal Oborniki 7:2 (1:2)
    20.11 17:00 Credo Futsal Piła - Politechnika Gdańska 5:5 (1:1)
  • 9 26.11 18:00 Unisław Team - Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski 2:2 (2:1)
    26.11 18:00 Elhurt-Elmet Helios Białystok - Credo Futsal Piła 4:4 (2:3)
    26.11 18:00 Constract Lubawa - Team Lębork 2:2 (2:0)
    26.11 18:30 AZS Uniwersytet Warszawski - Mieszko Gniezno 4:1 (2:1)
    26.11 20:30 Politechnika Gdańska - MOKS Słoneczny Stok Białystok 3:7 (2:4)
    27.11 16:00 KS Futsal Oborniki - TAF Toruń 7:1 (3:1)
  • 10 03.12 18:00 TAF Toruń - Mieszko Gniezno 1:7 (0:3)
    03.12 19:00 MOKS Słoneczny Stok Białystok - Elhurt-Elmet Helios Białystok 3:3 (0:2)
    03.12 20:00 Team Lębork - Unisław Team 2:3 (1:0)
    04.12 16:00 Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski - Politechnika Gdańska 6:3 (0:3)
    04.12 17:00 Credo Futsal Piła - AZS Uniwersytet Warszawski 9:6 (4:2)
    04.12 17:00 KS Futsal Oborniki - Constract Lubawa 0:1 (0:0)
  • 11 10.12 18:00 Unisław Team - KS Futsal Oborniki 4:5 (1:1)
    10.12 18:00 Elhurt-Elmet Helios Białystok - Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski 2:6 (2:4)
    10.12 19:00 AZS Uniwersytet Warszawski - MOKS Słoneczny Stok Białystok 3:4 (2:2)
    10.12 20:30 Mieszko Gniezno - Credo Futsal Piła 3:3 (2:1)
    10.12 20:30 Politechnika Gdańska - Team Lębork 8:2 (4:1)
    30.12 18:00 Constract Lubawa - TAF Toruń 2:3 (1:2)
  • 12 07.01 17:00 TAF Toruń - Credo Futsal Piła 4:5 (3:4)
    07.01 18:00 Unisław Team - Constract Lubawa 3:3 (1:2)
    07.01 19:00 AZS Uniwersytet Warszawski - Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski 1:4 (1:3)
    07.01 19:00 Politechnika Gdańska - KS Futsal Oborniki 0:5 (0:2)
    08.01 17:00 Elhurt-Elmet Helios Białystok - Team Lębork 1:5 (0:1)
    Mieszko Gniezno - MOKS Słoneczny Stok Białystok
  • 13 14.01 16:00 TAF Toruń - Unisław Team
    14.01 18:00 Constract Lubawa - Politechnika Gdańska
    14.01 18:00 MOKS Słoneczny Stok Białystok - Credo Futsal Piła
    14.01 19:00 KS Futsal Oborniki - Elhurt-Elmet Helios Białystok
    15.01 17:00 Team Lębork - AZS Uniwersytet Warszawski
    15.01 17:00 Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski - Mieszko Gniezno
  • 14 TAF Toruń - MOKS Słoneczny Stok Białystok
    Politechnika Gdańska - Unisław Team
    04.02 18:00 Elhurt-Elmet Helios Białystok - Constract Lubawa
    04.02 19:00 Mieszko Gniezno - Team Lębork
    04.02 19:00 AZS Uniwersytet Warszawski - KS Futsal Oborniki
    05.02 17:00 Credo Futsal Piła - Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski
  • 15 Unisław Team - Elhurt-Elmet Helios Białystok
    KS Futsal Oborniki - Mieszko Gniezno
    Politechnika Gdańska - TAF Toruń
    Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski - MOKS Słoneczny Stok Białystok
    18.02 18:00 Constract Lubawa - AZS Uniwersytet Warszawski
    19.02 17:00 Team Lębork - Credo Futsal Piła
  • 16 MOKS Słoneczny Stok Białystok - Team Lębork
    Elhurt-Elmet Helios Białystok - Politechnika Gdańska
    TAF Toruń - Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski
    04.03 19:00 AZS Uniwersytet Warszawski - Unisław Team
    04.03 19:00 Mieszko Gniezno - Constract Lubawa
    05.03 17:00 Credo Futsal Piła - KS Futsal Oborniki
  • 17 Politechnika Gdańska - AZS Uniwersytet Warszawski
    Unisław Team - Mieszko Gniezno
    KS Futsal Oborniki - MOKS Słoneczny Stok Białystok
    Elhurt-Elmet Helios Białystok - TAF Toruń
    11.03 18:00 Constract Lubawa - Credo Futsal Piła
    12.03 17:00 Team Lębork - Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski
  • 18 TAF Toruń - Team Lębork
    MOKS Słoneczny Stok Białystok - Constract Lubawa
    Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski - KS Futsal Oborniki
    Unisław Team - Credo Futsal Piła
    18.03 19:00 Mieszko Gniezno - Politechnika Gdańska
    19.03 17:00 AZS Uniwersytet Warszawski - Elhurt-Elmet Helios Białystok
  • 19 Unisław Team - MOKS Słoneczny Stok Białystok
    Elhurt-Elmet Helios Białystok - Mieszko Gniezno
    KS Futsal Oborniki - Team Lębork
    Politechnika Gdańska - Credo Futsal Piła
    25.03 18:00 Constract Lubawa - Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski
    25.03 19:00 AZS Uniwersytet Warszawski - TAF Toruń
  • 20 Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski - Unisław Team
    Credo Futsal Piła - Elhurt-Elmet Helios Białystok
    MOKS Słoneczny Stok Białystok - Politechnika Gdańska
    TAF Toruń - KS Futsal Oborniki
    01.04 19:00 Mieszko Gniezno - AZS Uniwersytet Warszawski
    02.04 17:00 Team Lębork - Constract Lubawa
  • 21 Elhurt-Elmet Helios Białystok - MOKS Słoneczny Stok Białystok
    Unisław Team - Team Lębork
    Politechnika Gdańska - Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski
    AZS Uniwersytet Warszawski - Credo Futsal Piła
    Constract Lubawa - KS Futsal Oborniki
    08.04 19:00 Mieszko Gniezno - TAF Toruń
  • 22 22.04 18:00 KS Futsal Oborniki - Unisław Team
    22.04 18:00 Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski - Elhurt-Elmet Helios Białystok
    22.04 18:00 MOKS Słoneczny Stok Białystok - AZS Uniwersytet Warszawski
    22.04 18:00 Credo Futsal Piła - Mieszko Gniezno
    22.04 18:00 Team Lębork - Politechnika Gdańska
    22.04 18:00 TAF Toruń - Constract Lubawa