Aktualności

Wyszukaj

Z jednym zwycięstwem, jednym remisem i dwoma porażkami swoją przygodę z Młodzieżowymi Mistrzostwami Polski do lat 20 zakończyli młodzi futsaliści AZS UW.

W Warszawie trwa turniej grupy 3 eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-20. Sprawdź wyniki na żywo.

Już tylko kilka dni czeka nas od turnieju eliminacyjnego Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-20, którego organizatorem jest AZS Uniwersytet Warszawski. Młodzi zawodnicy w hali na Banacha zagrają 11 listopada.

Po roku przerwy AZS Uniwersytet Warszawski powraca do udziału w rozgrywkach Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 20.

Od dwóch zwycięstw rywalizację w Akademickich Mistrzostwach Warszawy rozpoczęli zawodnicy Uniwersytetu Warszawskiego. Nasi studenci wygrali z SGH i ASzWoj.

Bardzo wyrównane i emocjonujące do ostatnich sekund spotkanie AZS-u UW z MOKS-em Słoneczny Stok Białystok zakończyło się minimalną wygraną gości.

Szalony mecz z beniaminkiem I ligi w Pile zakończył się wynikiem 9:6 dla gospodarzy. Rezultaty innych spotkań zepchnęły nas w tej sytuacji na 2. miejsce w tabeli.

Dopiero piąty raz w historii (na w sumie 17 pojedynków) udało się Akademikom z Warszawy pokonać rywala z Gniezna.

Wyjazdową wygraną 4:1 z Toruńską Akademią Futsalu uczcili jubileusz 200-lecia Uniwersytetu Warszawskiego futsaliści AZS UW .

Nie udał się Akademikom wyjazd do Białegostoku na mecz z "odwiecznym" i trudnym rywalem. Drużyna Macieja Karczyńskiego przegrała z Elhurtem-Elmetem Heliosem Białystok 3:7.